Onze predikanten. Mocht u contact met hen willen zoeken, klik op de naam/foto.

Ds van der Sloot
Ds Egberts
Ds Overvliet

Predikanten

Naast hun pastorale en diakonale taak zijn predikanten opgeleid om Gods Woord, de Bijbel, uit te leggen en voor te gaan in de erediensten. Dit is hun eerste en meest zichtbare taak in de gemeente. Onze predikanten hebben een uitgebreid takenpakket omdat zij degenen zijn die fulltime in dienst van de gemeente staan en hier ook een universitaire opleiding voor hebben gevolgd. Onze predikanten zijn op dit moment:

Wijk A Ds van der Sloot

Wijk B Ds Egberts

Wijk C Ds Overvliet

Globale wijkindeling:

Historie.

In de Chr. Gereformeerde Kerk, die 2 februari 1883 opgeheven werd, hebben gediend de predikanten W. Kapteyn 30 januari 1853 - 7 april 1856, J.P. v.d. Maas 12 mei 1867 - 28 augustus 1869.

Na 1887 dienden de Gereformeerde Kerk:

1. A. Middelkoop 13 mei 1888 - 1 sept. 1918, H.Ph. Ingwersen 22 september 1918 - 1 januari 1928, S. van Dijken 22 juli 1928 - 1 november 1951, A.I. Koffeman 4 februari 1953 - 20 oktober 1968, F. de Jonge 9 maart 1969 - 9 juni 1974, C.J. van der Meulen 3 november 1974 - 30 september 1984, P. van Dijk 11 augustus 1985 - 2 juni 2002, E.H. Egberts 31 augustus 2003 - heden.

2. G. Vlug 4 oktober 1896 - 7 juni 1903, J.G. Kunst 15 november 1903 - 12 februari 1911, A. Hoeneveld 7 mei 1911 - 1 juni 1943, G. Brinkman 16 april 1944 - 6 juli 1946, G. Morsink 26 oktober -1 augustus 1952, W. Griffioen 6 mei 1953 - 6 augustus 1961, J. Nierop 21 augustus 1963 - 21 april 1970, W. Haverkamp 20 september 1970 - 1 januari 1994, T.J. Edelman 16 augustus 1994 - 15 juni 2003. J.W. Overvliet 1 januari 2004 - heden.

3. P.H. Pellicaan 31 oktober 1943 - 30 november 1946, C.H. Appelo 18 juni 1950 - 8 mei 1955, H. Tien 17 januari 1956 -1 januari 1961, J. Koppe 28 september 1961 - 12 maart 1967, M. Ros 28 september 1969 - 19 september 1971, J. van Buuren 12 maart 1972 - 3 april 1977, H. Eendebak 4 september 1977 - 23 september 1990, B.H. Steenwijk 23 juni 1991 - 19 april 2009, K.J. van der Sloot 14 maart 2010 - heden

4. D. Riemens 31 augustus 1986 - 16 juni 2013.


↑ Top  

© Gereformeerde Kerk - Nijkerk 2017   Leden   Account aanmaken?   ANBI