Kinderen aan het Avondmaal

Met Witte Donderdag  (29 maart) willen we graag kinderen uit onze kerk de gelegenheid geven mee te doen aan het Avondmaal. Dit jaar zal het gaan om kinderen die geboren zijn tussen 1-10-2008 en 1-10-2009. Deze kinderen hebben inmiddels een uitnodiging ontvangen voor de voorbereidende catechese. Dit zal plaatsvinden op 3 maandagmiddagen voor Witte Donderdag. 
Inmiddels is er voor de ouders ter kennismaking en voorbereiding een  ouderavond georganiseerd met Ds. Overvliet en de catechesecommissie. 
Data en tijden voorbereidende catechese voor de kinderen:  
maandag 12, 19 en 26 maart van 16.45 uur - 17.30 uur.
Plaats: Kruiskerk.

Met vriendelijke groeten,
Ds. Overvliet, Ellen van Ramshorst en Marianne Koelewijn


↑ Top  

© Gereformeerde Kerk - Nijkerk 2018   Leden   Account aanmaken?   ANBI