TrefPunt.AvondEten

 
Weer eens een tussentijds berichtje voor onze gasten en belangstellenden.
Langzamerhand worden de corona-maatregelen versoepeld. Als team TP.AE houden we dit nauwgezet in de gaten.
Vooralsnog zit een gezellige maaltijd met zijn allen in de hal van onze kerk er nog niet in, ook niet met aanpassingen.
Toch hoop ik dat het er dit jaar nog van komt. Als ik gasten spreek, blijkt dat men daar naar uit kijkt. De gezamenlijke maaltijden worden gemist. Ook door ons! Gelukkig zijn er andere vormen van contact mogelijk.
Op dit moment echter, zijn verspreiding van het virus, risico-inschatting op besmetting  en gezondheids(zorg)problemen nog steeds leidend. En terecht. Dat geldt voor de hele groep, gasten en teamleden.
We houden u op de hoogte.
 
Met een hartelijke groet aan allen,
Team TrefPunt.AvondEten

© Gereformeerde Kerk Nijkerk   Leden   Account aanmaken?   ANBI   Privacy