Bloemenactie Palmpasen 2018

Vorige jaren was de Paasbloemenactie een groot succes. Vele gemeenteleden gaven gehoor aan de oproep om op Paaszondag een bos bloemen mee te nemen en na de kerkdienst een bos bloemen af te geven bij iemand die wel een bloemetje kon gebruiken. Deze bloemenactie, waarbij we omzien naar elkaar zorgt voor een contactmoment en versterkt mogelijk het gevoel van verbondenheid.
De bloemenactie wil de Diaconie ook in 2018 organiseren, en wel op Palmpasen zondag 25 maart, maar daar hebben we uw hulp wel bij nodig!
Kent u iemand, waarvoor een bloemetje van onze gemeente iets kan betekenen? Let op, leeftijd is geen criteria voor een bloemetje, het is dus niet zo dat alle mensen die 80 jaar of ouder zijn automatisch een bloemetje krijgen zoals bij de kerstpakketten. U kunt namen doorgeven aan uw wijkbezoeker. De wijkbezoekers zorgen ervoor dat de namen en adressen bij de predikant komen en zo ook uiteindelijk bij de Diaconie.
Namens de Diaconie,
Dick Groenewoudt , Aart Hoeve en Mieke van Hofwegen


↑ Top  

© Gereformeerde Kerk - Nijkerk 2018   Leden   Account aanmaken?   ANBI